شورای اسلامی استان گیلان

شورای اسلامی استان گیلان |به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان گیلان،مهندس ایمان سهیلی رئیس شورای اسلامی استان گیلان با صدور پیامی فرارسیدن هفته دولت را تبریک گفت.

متن این پیام‌به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

هفته دولت، یادآور رشادت، تلاش و مجاهدت های بی بدیل خادمان و فرزندان فداکار و گرانقدر انقلاب اسلامی همچون شهیدان رجایی وباهنر است که در راه باارزش خدمت به ملت عزتمند ایران اسلامی، مظلومانه در خون خود غلتیده و به فیض شهادت نائل آمدند و حقانیت صراط خود را اثبات نمودند.


این شهیدان بزرگوار، در مسیر عدالت طلبی و حق جویی تا پای جان در سنگر مقدس خدمت به انجام وظیفه پرداختند و تجلی باشکوهی از تعهد صادقانه و فعالیت خالصانه را به منصه ظهور گذاشتند و قطعا خون پاک ایشان مهر باطلی بر نیات شوم دشمنان این انقلاب کویبده و سبب تحکیم بیشتر ریشه های شجره طیبه انقلاب اسلامی ایران شد.


بدیهی است، انسان تنها بدین نحو از خدمتگزاری ضمن قرار دادن ملاک حیاتی رضای الهی است که می تواند به عالی ترین درجات ملکوتی دست پیدا کند و برای او خیر و برکت بهمراه داشته باشد.

کار و تلاش، تعهد صادقانه و خدمت خالصانه در میان دلسوزان و علاقمندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بویژه کارمندان عزیز وزحمت کش دستگاه ها و ادارات به اصلی مهم بدل شده تا ملاک والای خدمتگزاری شایسته به ملت را به نمایش بگذارند.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان دولت رجایی و باهنر، هفته دولت را به تمامی دولتمردان و خدمتگزاران دولت تبریک وتهنیت عرض کرده و از درگاه خداوند متعال برای تمامی مسئولین و کارکنان نظام مقدس جمهوری اسلامی، در تحقق آرمان های والای انقلاب و امام راحل(ره) و حرکت بر اساس گام دوم انقلاب و با توجه به رهنمودهای داهیانه و عالمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی)،توفیق روز افزون مسئلت می نمایم.

ایمان سهیلی

رئیس شورای اسلامی استان گیلان

انتهای‌پیام/

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان