شورای اسلامی استان گیلان

شورای اسلامی استان گیلان |به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان گیلان ،مهندس فردوس امیری رئیس شورای اسلامی استان گیلان   با صدور پیامی میلاد امام حسین (ع) روز پاسدار و میلاد حضرت ابوالفضل العباس روز جانباز را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نامگذاری سوم شعبان روز میلاد با برکت حضرت امام حسین(ع) به عنوان روز پاسدار و چهارم شعبان ولادت حضرت ابوالفضل العباس (ع) به عنوان روز جانباز، نشان دهنده این واقعیت است که پاسداران و جانبازان عزیزایران اسلامی پرورش یافته مکتب اسلام و نهضت عظیم عاشورا ، با درک درست و دقیق از مقتضیات فراروی انقلاب و میهن اسلامی همواره درصحنه مأموریت‌های خود حضوری به موقع، موفق و فداکارانه داشته اند.

دلاورمردانی که اسطوره مقاومت و نماد آزادگی اند و از خودگذشتگی ، فداکاری و ایثارشان در دفع شر دشمنان مردم ایران در ابتدای پیروزی انقلاب و همچنین در هشت سال دفاع مقدس همواره در حافظه تاریخ پر افتخار انقلاب اسلامی باقی خواهد ماند.

اینجانب با تبریک اعیاد خجسته ماه پرخیر و برکت شعبان، روز پاسدار و جانباز را به همه پاسداران و جانبازان گرانقدر تبریک و تهنیت عرض نموده و موفقیت همگان را در پیمودن راه شهیدان والامقام با بهره گیری ازرهنمودهای بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و فرامین  مقام معظم رهبری(مدظله العالی) از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم.

فردوس امیری

رئیس شورای اسلامی استان گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان