شورای اسلامی استان گیلان

شورای اسلامی استان گیلان |به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان گیلان، دکتر فرید اسماعیل زاده در پیامی ۲ اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را تبریک‌ گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است: 

اسلامی حضرت امام خمینی (ره) مزین به نام نهاد مقدسی شد که قدرتمندانه همپای انقلاب شکوهمند ایران اسلامی و در راستای اقتدار کشور همواره در عرصه‌های گوناگون خوش درخشیده است.

سپاه پاسداران به‌عنوان مولود مبارک انقلاب اسلامی توانست از همان ابتدای تأسیس و در دوران طلایی هشت سال دفاع مقدس نقش تعیین‌کننده‌ای را در دفع حمله های دشمنان به جمهوری اسلامی ایفا و درس تلخی به دشمنان اسلام بدهد و حفظ استمرار نظام جمهوری اسلامی را تضمین کند.

اما بزرگداشت دوم اردیبهشت ماه امسال متفاوت تر و پرشورتر از گذشته است چراکه اقدام اخیر سبز پوشان غیور این نهاد مقدس در عملیات غرور آفرین و پر افتخار اقدام تنبیهی علیه رژیم صهیونیستی با عنوان "وعده صادق" آنچنان درخشیده که حیرت جهانی را بدنبال داشته و تمام‌ معادلات جهانی را در هم آمیخته است.

سیلی "وعده صادق" توسط عملیات دلاورمردان سپاه به صهیونیست در واقع نمایش اقتدار جمهوری اسلامی ایران بوده که چشم جهانیان را خیره، خواب و خوراک را بر غاصبان صهیونیستی حرام و دل میلیونها ایرانی و ملت‌های آزاده جهان را شاد و به خوبی نشان داد که امروز معادلات منطقه و جهان را فرزندان امام خمینی(ره) رقم می‌زنند.

اینجانب به نمایندگی از خانواده بزرگ شورای اسلامی استان گیلان فرارسیدن ۲ اردیبهشت ماه سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به همه‌ی دلیرمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده‌ گران‌قدر شهدا، جانبازان، ایثارگران و تمامی دلاورمردان حماسه‌آفرین تبریک عرض نموده و  توفیقات روزافزون این عزیزان را در سایه زعامت فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) در حفظ و حراست از دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی در کنار سایر نیروهای مسلح و ارتش مردمی از درگاه ایزد منان خواستارم.""

فرید اسماعیل زاده

رئیس شورای اسلامی استان گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان