شورای اسلامی استان گیلان

رشت - ایرنا - استاندار گیلاندر ادامه روند تغییرات مدیریتی جواد شفیعی ثابت را به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان منصوب کرد.

 به گزارش روابط عمومی استانداری  گیلان؛ در جلسه ای که صبح امروز (یکشنبه)در معرفی جواد شفیعی ثابت به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان در دفتر استاندار گیلان برگزار شد؛ استاندار گیلان تأکید کرد که با انجام بررسی های کارشناسانه در حوزه ارتقاء تقسیمات کشوری، برای گره گشایی از امور مردم و ارائه خدمات مناسب و شایسته به آنان تلاش و کوشش صورت گیرد.

 اسدالله عباسی تغییرات در نیروی انسانی را امری طبیعی برای پیشبرد بهتر سیاست ها و برنامه ها در راستای فعال سازی بدنه ستادی و صف عنوان کرد.

استاندار گیلان قبول مسئولیت را امری سترگ و سنگین خواند و گفت: سربلندی در هر جایگاهی و تلاش برای جلب رضایت مردم، مهمترین موضوعی است که باید به آن توجه داشت.

وی با اشاره به شرح وظایف و مأموریت های اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، مدیریت موضوعات مرتبط با انتخابات و امور سیاسی، هم افزایی و اهتمام به رفع مشکلات به ویژه مسائل مرتبط با مردم را مورد تأکید قرار داد.

عباسی همچنین با تاکید بر ضرورت به تقسیمات کشوری در حوزه استان اشاره و بیان کرد: در هر جایی که تقاضای مردمی مطرح بود، با انجام بررسی های کارشناسانه در حوزه ارتقاء تقسیمات، برای گره گشایی از امور مردم و ارائه خدمات مناسب و شایسته به آنان کوشش کنید.

وی با اشاره به شرح وظایف و مأموریت های اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، مدیریت موضوعات مرتبط با انتخابات و امور سیاسی بر هم افزایی و اهتمام به رفع مشکلات به ویژه مسائل مرتبط با مردم تاکید کرد.

 عباسی همچنین به تقسیمات کشوری در حوزه استان اشاره و تصریح کرد: در هر جایی که تقاضای مردمی مطرح بود، با انجام بررسی های کارشناسانه در حوزه ارتقاء تقسیمات، برای گره گشایی از امور مردم و ارائه خدمات مناسب و شایسته به آنان کوشش کنید.

استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنانش؛ با تبریک سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، آن صدیقه طاهره را الگوی متعالی زنان عنوان کرد.

در پایان این جلسه با قدردانی از مجید هاشم پور، جواد شفیعی ثابت به عنوان سرپرست اداره کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان معرفی شد. او در کارنامه خود مشاور جوان استاندار و رئیس گروه مشاوران جوان و خانه جوان گیلان، فرمانداری شهرستان شفت، مدیرکلی پدافند غیرعامل استانداری و دبیر کانون خدمت رضوی آستان قدس رضوی گیلان را دارد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان