شورای اسلامی استان گیلان

شورای اسلامی استان گیلان |به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان گیلان ، مهندس ایمان سهیلی رئیس شورای اسلامی استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم ا لله 12 فروردین، روز بزرگی است که به یمن پیروزی انقلاب اسلامی، کم نظیر ترین همه پرسی تاریخ کشور برگزار و خونی تازه در کالبد نظام تازه متولد شده جاری شد .
دوازدهم فروردین 58 فریاد توفنده مردم با ایمانی بود که با نام خدا بپا خواسته و با مجاهدت ها وایثار خود ، ضمن نفی استبداد واستکبار، به استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی قاطعانه رای « آری» دادند.

ملت آگاه و غیور ایران در طی سالیان  گذشته همواره بر حرکت در این مسیر نورانی که جمهوری اسلامی نه یک کلمه کمتر و نه یک کلمه بیشتر، استوار بوده و خواهد ماند.تشکیل جمهوری اسلامی نه تنها اراده ی ملی ایرانیان را بر سرنوشت خود تثبیت کرد و برای آنان استقلال و آزادی را به ارمغان آورد، بلکه این بارقه ی امید در دل محرومان و مستضعفان جهان درخشید که بعد از قرن ها رنج و درد، جلوه ای از وعده ی خداوند تبارک وتعالی را شاهد باشند.


اینجانب این روز بزرگ و فراموش نشدنی و این فراز درخشان در تاریخ کشور عزیزمان رابه مردم شریف ایران تبریک و تهنیت می گویم و سر بلندی روز افزون نظام جمهوری اسلامی ایران را آرزومندم.

ایمان سهیلی

رئیس شورای اسلامی استان گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان