شورای اسلامی استان گیلان

شورای اسلامی استان گیلان |

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی استان گیلان،مهندس بهروز فهیم نائب رئیس شورای اسلامی استان گیلان در پیامی 29فروردین روزارتش و نیروی زمینی  جمهوری اسلامی ایران را تبریک‌ گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

29 فروردین روز ارتش، یاد آور رشادت های بزرگ مردان خاکی پوش است که با اقتدار جان خود را در طبق اخلاص نهادند تا از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع کنند. روزی که به فرمان تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) لباس عظمت و اقتدار و شوکت بر قامت رسای ارتش جمهوری اسلامی پوشانده است
ارتش جمهوری اسلامی ایران مظهر ایثار، دلیری و شجاعت و آیینه تمام نمای رشادت‌های بزرگ‌مردانی است که شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهادند ؛ آنانی که در طول هشت سال دفاع مقدس با حضور مقتدرانه خود، هر آنچه در توان داشتند برای دفع تجاوز و حفظ حریم دین و میهن به کار بستند و نشان دادند که نیروهای کارآمد، پرافتخار و مقتدری هستند و با توکل به خدای متعال و الهام از مکتب شهادت طلبانه سیدالشهدا (ع) همواره آماده دفاع از کیان نظام اسلامی هستند. 
اینجانب 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران که پاسداشتی از مقام و ایثارگری دلیر مردان ارتش می باشد را تبریک عرض نموده و سر بلندی ،غرور و غیرت ایران اسلامی را در پرتو رشادتهای ارتشیان جان بر کف از خداوند سبحان خواستارم.

بهروز فهیم

نائب رئیس شورای اسلامی استان گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان